Bzowski krzysztof Jura krakowsko-częstochowska...activebook
Bzowski krzysztof Jura krakowsko-częstochowska...activebook
Bzowski krzysztof Jura krakowsko-częstochowska...activebook

Bzowski krzysztof Jura krakowsko-częstochowska...activebook

od
31,43 zł

Promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma Bee.pl w cenie 31,43 zł

Przejrzeliśmy całą bazę internetowych sklepów w naszym systemie aby odnaleźć najbardziej korzystną ofertę specjalnie dla Ciebie. Bzowski krzysztof Jura krakowsko-częstochowska...activebook Bzowski Krzysztof z kategorii audiobooki kupisz w cenie 31,43 zł w sklepie Bee.pl. Cena 31,43 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty (2) ...
 • Cechy:
 • Audiobooki
 • 9788328387102
 • Krzysztof Bzowski
 • Bezdroża
 • 272
 • 2022
 • turystyczne

Opis Bzowski krzysztof Jura krakowsko-częstochowska...activebook

"najlepszy relaks? Oczywiście aktywnie!

Activebook to przewodnik dla tych, którzy w ruchu odpoczywają najlepiej. Dla uprawiających sport, dla szukających nowych doznań, dla wszystkich pełnych energii. Jeśli nie uwielbiasz siedzieć w miejscu i chcesz zacząć wypoczywać intensywniej – ten przewodnik jest właśnie dla Ciebie!
Jura Krakowsko-Częstochowska pełna wrażeń

Jura Krakowsko-Częstochowska i będąca jej przedłużeniem Wyżyna Wieluńska to regiony znane typowo mieszkańcom Polski południowej. A szkoda, bo tutejsze krajobrazy, fenomeny przyrodnicze i historyczne zabytki zasługują na szerszą renomę. Przeciętniewieczne zamki – sławne „orle gniazda”, wapienne dolinki i fantazyjne ostańce skalne, na których wychowały się całe rzesze wspinaczy, to tylko niektóre z atrakcji. Jura to także liczne jaskinie i nieszablonowa Pustynia Błędowska, Wyżyna Wieluńska przyciąga zaś Załęczańskim Łukiem Warty. Unikalne warunki siedliskowe czynią Jurę zaskakująco bogatą przyrodniczo, co widać szczególnie w pokaźnej bioróżnorodności świata roślin kwiatowych i owadów. Z uwagi na gęstą sieć szlaków i lokalnych dróg region jest wybitnie przychylny dla rowerzystów i turystów pieszych. Można również realizować tu spływy kajakowe i wyprawy konne, a nawet polatać na paralotni. Inspiracji do aktywnego odkrywania Jury dostarczy ten przewodnik.

TRASY PIESZE
TRASY ROWEROWE
TRASY KAJAKOWE
ATRAKCJE DLA AKTYWNYCH
o autorze:
Krzysztof Bzowski - historyk (absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego), zagorzały górołaz, pilot i przewodnik, autor kilkudziesięciu przewodników. Dzięki studiom historycznym jego zainteresowania podróżnicze zwróciły się ku dawnym Kresom, gdzie odwiedzał nie tylko miejsca związane z polską historią. Równocześnie pozostaje fascynatem Austro-Węgier, nieraz podróżując po dawnych terenach monarchii. Związki rodzinne zaprowadziły go w innym jeszcze kierunku – do Francji, skąd trafił też na Półwysep Iberyjski. Schodził z plecakiem większość gór Europy – od Pirenejów po ukraińskie Karpaty Wschodnie, od polskich Beskidów po Alpy i Góry Dynarskie. Poza tym zwiedzał intensywnie Afrykę Północną, państwa bałkańskie, Turcję, Izrael i kilka innych krajów."

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Bzowski krzysztof Jura krakowsko-częstochowska...activebook
Kategoria Audiobooki
ISBN 9788328387102
Autor Krzysztof Bzowski
Wydawnictwo Bezdroża
Ilość stron 272
Rok wydania 2022
Tematyka turystyczne
Aktualnych ofert 2
Najniższa cena 31,43 zł
Najwyższa cena 31,43 zł
W bazie od 11.04.2022
Data aktualizacji 29.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Bee.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania historii zmian cen pozwala użytkownikowi na ocenę wartości towaru na przestrzeni czasu.

Bardzo nam przykro, ale na chwilę obecną nie ma dostępnych danych z historią cen Bzowski krzysztof Jura krakowsko-częstochowska...activebook (Audiobooki).

Recenzje / opinie

Kupiłeś ten produkt? Powiedz innym, co o nim sądzisz.

Nie mamy jeszcze opinii na temat Bzowski krzysztof Jura krakowsko-częstochowska...activebook. Czy chciałbyś dodać pierwszą recenzję?

Znalezione oferty w bazie

W cenach propozycji dla Bzowski krzysztof Jura krakowsko-częstochowska...activebook Bzowski Krzysztof, przedstawionych poniżej, nie uwzględniono ewentualnych kosztów dostarczenia towaru. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Aktualizacja listy sklepów odbywa się co kilka minut.

 • Bzowski krzysztof Jura krakowsko-częstochowska...activebook (oferta z Bee.pl)

  Bzowski krzysztof Jura krakowsko-częstochowska...activebook Sklep on-line
  ★★★★★
  31,43 zł
  Kategoria w sklepie Bee.pl: Audiobooki Bzowski Krzysztof

Produkty powiązane

Inne z kategorii Audiobooki

Dokumentacja medyczna w praktyce lekarza dentysty
Wydawnictwo Lekarskie PZWL
...