Praktyka zarządzania klubem piłkarskim w.2 Cedewu
Praktyka zarządzania klubem piłkarskim w.2 Cedewu
Praktyka zarządzania klubem piłkarskim w.2 Cedewu

Praktyka zarządzania klubem piłkarskim w.2 Cedewu

90,30 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję przygotował TaniaKsiazka.pl w cenie 90,30 zł

Przejrzeliśmy wiele sklepów on-line w bazie danych aby odszukać najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie. Praktyka zarządzania klubem piłkarskim w.2 Cedewu Cedewu z kategorii biznes, ekonomia kupisz w cenie 90,30 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Przedstawiona cena 90,30 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Biznes, ekonomia
 • 9788381028226

Opis Praktyka zarządzania klubem piłkarskim w.2 Cedewu

W książce poruszono problemy myślenia strategicznego w postępowych klubach piłkarskich. Można w niej znaleźć odpowiedzi na pytania: Na jakie problemy napotykają właściciele i zarządzający klubami? Dlaczego sukces w klubowej piłce jest tak nieprzystępny do osiągnięcia? W jaki sposób budują swoje strategie te największe kluby piłkarskie, a w jaki mniejsze? Jak niektóre elementy strategii wyglądają w Manchesterze United, Realu Madryt, FC Barcelonie, FC Kopenhadze, Vitesse Arnhem, SCR Altach czy FC Vaduz? Jak formuje się strategie pionu sportowego? Co odróżnia te strategie w RB Lipsk, Atalancie Bergamo i SIGP Szanghaj? Na czym opiera tę budowę londyński Brentford? Na jakich czynnikach sukcesu oparły swoje akademie piłkarskie Ajax Amsterdam, FC Lugano, RC Lens czy Dinamo Zagrzeb? Na czym polega wyjątkowość działań w ramach społecznej odpowiedzialności oraz stabilnego rozwoju Viktorii Pilzno, Charlton Athletic czy Forest Green Rovers? Jakie innowacje technologiczne zastosowały Bayern Monachium, a także Arsenal Londyn, a jakie innowacje społeczne St. Pauli oraz Red Star Paris? Te i mnóstwo innych zagadnień przedstawiono w książce w dostępnej formie. Dziesiątki przykładów, a także powiększone ilustracje. Osiągalne do użycia też w praktyce polskich klubów. Książka jest kierowana do praktyków, kibiców, studentów kierunków i specjalności zarządzania w sporcie i wszystkich, którzy chcieliby poznać najważniejsze aspekty funkcjonowania mistrzowskich klubów piłkarskich oraz ich strategie rozwoju. Tytuł Praktyka zarządzania klubem piłkarskim w.2 Autor Leszek Bohdanowicz Wydawnictwo CeDeWu EAN 9788381028226 ISBN 9788381028226 Kategoria Literatura, Zarządzanie ilość stron 354 Format 235x165 mm Rok wydania 2024

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Praktyka zarządzania klubem piłkarskim w.2 Cedewu
Kategoria Biznes, ekonomia
ISBN 9788381028226
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 90,30 zł
Najwyższa cena 90,30 zł
W bazie od 24.05.2024
Data aktualizacji 10.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia zmian cen pozwala Ci na porównanie wartości produktu w czasie.

Obecnie nie posiadamy archiwalnych danych cenowych dla produktu Praktyka zarządzania klubem piłkarskim w.2 Cedewu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Podziel się z nami swoją opinią o produkcie! Twój komentarz może pomóc innym użytkownikom.

Na chwilę obecną brak recenzji Praktyka zarządzania klubem piłkarskim w.2 Cedewu. Bądź pierwszym, który dodaje opinię!

Znalezione oferty w bazie

Ceny prezentowanych poniżej propozycji dla Praktyka zarządzania klubem piłkarskim w.2 Cedewu Cedewu nie zawierają w sobie potencjalnych kosztów pakowania i wysyłki Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Aktualizacja listy propozycji następuje co kilka - kilkanaście minut.

 • Praktyka zarządzania klubem piłkarskim w.2 Cedewu (w sklepie TaniaKsiazka.pl)

  Praktyka zarządzania klubem piłkarskim w.2 Cedewu Sklep on-line
  ★★★★★
  90,30 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Biznes, ekonomia Cedewu

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Praktyka zarządzania klubem piłkarskim w.2 Cedewu

Inne z kategorii Biznes, ekonomia

Brak innych produktów w kategorii Biznes, ekonomia
...