Sytuacyjna gotowość pamięci w.2 Cedewu
Sytuacyjna gotowość pamięci w.2 Cedewu
Sytuacyjna gotowość pamięci w.2 Cedewu

Sytuacyjna gotowość pamięci w.2 Cedewu

65,85 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę przygotował TaniaKsiazka.pl w cenie 65,85 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość e-sklepów w systemie aby odszukać najlepszą ofertę dla Ciebie. Sytuacyjna gotowość pamięci w.2 Cedewu Cedewu z kategorii biznes, ekonomia kupisz w cenie 65,85 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Wyświetlona wota 65,85 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Biznes, ekonomia
 • CeDeWu
 • 9788381028592

Opis Sytuacyjna gotowość pamięci w.2 Cedewu

Sytuacyjna gotowość pamięci to dyspozycja umysłu wyrażająca się w wybiórczym wydobywaniu przechowywanych danych w związku z wymogimi sytuacji, w jakiej znajduje się człowiek. Zagadnienie sytuacyjnej gotowości pamięci, zdaniem Autora, jest kluczowe dla zrozumienia niezwykle ważnej, a równocześnie niewystarczająco docenianej w psychologii, roli odgrywanej poprzez pamięć w codziennym funkcjonowaniu ludzi - w toku wykonywania takich czynności jak m. In.: spostrzeganie, rozumienie wypowiedzi, rozwiązywanie problemów, podejmowanie decyzji, przewidywanie. Treść książki koncentruje się na transsytuacyjnych oraz intrasytuacyjnych uwarunkowaniach gotowości pamięci, a prowadzone analizy mają rozległy i wszechstronny charakter. Wynika to nie tylko z bogactwa wiedzy psychologicznej dotyczącej pamięci,przede wszystkim z zamiaru stworzenia realnie szerokiej podstawy dla prowadzenia dalszych studiów teoretycznych, a także prac empirycznych nad sytuacyjną gotowością pamięci w zróżnicowanych jej przejawach, aspektach oraz kontekstach tematyczno-problemowych. "Autor (...) oferuje nowatorskie spojrzenie na skatalogowane dane, wprowadzając konstrukt sytuacyjnej gotowości pamięci. Konstrukt ten nadzwyczajnie wpisuje się we współczesne, funkcjonalistyczne ujęcie pamięci, w którym jest ona powiązana innymi procesami poznawczymi, emocjonalnymi i motywacyjnymi, a najczęściej działanie pamięci ujmowane jest w ścisłym związku z sytuacją życiową człowieka i zadaniami, jakie przed nim stoją. W takim ujęciu pamięć nie tylko służy przechowywaniu danych, lecz jest aktywna, pełni rolę adaptacyjną, a jej znaczenie polega na udostępnianiu informacji wtedy, kiedy są sytuacyjnie istotne. (...) To książka erudycyjna, konieczna, ważna (...) wnosząca widoczny wkład do psychologii, nie tylko psychologii pamięci". Z recenzji dr. Hab. Przemysława Bąbla, prof. Uniwersytetu Jagiellońskiego Tytuł Sytuacyjna gotowość pamięci w.2 Autor Andrzej Hankała Wydawnictwo CeDeWu EAN 9788381028592 ISBN 9788381028592 Kategoria Literatura, Ekonomia liczba stron 294 Format 235x165 mm Rok wydania 2024

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Sytuacyjna gotowość pamięci w.2 Cedewu
Kategoria Biznes, ekonomia
Marka Cedewu
ISBN 9788381028592
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 65,85 zł
Najwyższa cena 65,85 zł
W bazie od 24.05.2024
Data aktualizacji 17.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcja śledzenia historii zmian cen pozwoli Ci podejmować.

Nie udało nam się zebrać archiwalnych danych na temat cen dla produktu Sytuacyjna gotowość pamięci w.2 Cedewu (Biznes, ekonomia). Proszę spróbuj ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Nabyłeś ten produkt? Powiedz nam, co o nim myślisz.

Jeszcze nikt nie ocenił Sytuacyjna gotowość pamięci w.2 Cedewu. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię!

Znalezione oferty w bazie

Ewentualne koszty wysyłki dla Sytuacyjna gotowość pamięci w.2 Cedewu Cedewu nie zostały wkalkulowane w ceny prezentowanych poniżej ofert. Przed wyborem sklepu, zorientuj się w prestiżu firmy i nie zapomnij o możliwości ujawnienia innych kosztów. Katalog sklepów z ofertami jest cyklicznie uaktualniana, co kilka - kilkanaście minut.

 • Sytuacyjna gotowość pamięci w.2 Cedewu (w sklepie TaniaKsiazka.pl)

  Sytuacyjna gotowość pamięci w.2 Cedewu Sklep on-line
  ★★★★★
  65,85 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Biznes, ekonomia Cedewu

Produkty powiązane

Inne z kategorii Biznes, ekonomia

Instytut praktycznej edukacji Kto zabiera twoje pieniądze
Instytut Praktycznej Edukacji
Współpraca z dostawcami w przedsiębiorstwach społecznie odpowiedzialnych
Wydawnictwo uniwersytetu jagiellońskiego
Nlp w biznesie Helion
Helion
Mt biznes Iq wzrostu
MT Biznes
...