Wielowymiarowe podejście do zarządzania wartością Cedewu
Wielowymiarowe podejście do zarządzania wartością Cedewu
Wielowymiarowe podejście do zarządzania wartością Cedewu

Wielowymiarowe podejście do zarządzania wartością Cedewu

69,49 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę przygotował TaniaKsiazka.pl w cenie 69,49 zł

Przejrzeliśmy wiele sklepów internetowych w bazie danych aby odszukać świetną ofertę dla Ciebie. Wielowymiarowe podejście do zarządzania wartością Cedewu Cedewu z kategorii biznes, ekonomia kupisz w cenie 69,49 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Pokazana kwota 69,49 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Biznes, ekonomia
 • CeDeWu
 • 9788381028608

Opis Wielowymiarowe podejście do zarządzania wartością Cedewu

W niniejszej monografii, przyjęty poprzez autorkę, obszar badawczy jest bardzo pokaźny i ważny z punktu widzenia zarządzania finansami w przedsiębiorstwie. Problemem, z jakim spotyka się każde przedsiębiorstwo, jest ciągłe poszukiwanie takich kierunków działania, które pozwalają osiągnąć coraz wyższy poziom działalności gospodarczej, prowadzący do wzrostu jego wartości. Ważnym aspektem jest również dążenie do takiego ułatwiania działań przedsiębiorstwa,osiągalne było osiąganie coraz wyższej efektywności. W związku z tym, istotne jest ciągłe poszukiwanie metod prowadzących do wzrostu skuteczności działalności gospodarczej. Konsekwencją modelowania rzeczywistości gospodarczej, w której istotne miejsce zajmuje przedsiębiorstwo, jest podejście systemowe, stanowiące logiczne powiązania pomiędzy elementami tego systemu. Komponenty te posiadają własne parametry, wyróżniające je spośród innych. Przykładem takiego systemu jest sprawozdanie finansowe, będące powiązaniem rachunkowości, finansów i zarządzania przedsiębiorstwem. Sprawozdanie finansowe ma więc na celu opisanie rzeczywistości finansowej przedsiębiorstwa i ma być pomocne w projektowaniu przyszłych stanów finansowych. System zorientowany na wzrost wartości przedsiębiorstwa wywarł duży wpływ na strategię i sposób zarządzania przedsiębiorstwem. Idee i koncepcje zarządzania związane z maksymalizacją wartości przedsiębiorstwa dla właścicieli rozpowszechniły się bardzo silnie w ostatnich latach. Celem publikacji jest holistyczne i interdyscyplinarne pokazanie złożonego systemu zarządzania wartością w małych i przeciętnych przedsiębiorstwach. Uniwersalny charakter zaproponowanego systemu pozwoli spojrzeć na problem pomnażania wartości przedsiębiorstwa równocześnie przez pryzmat właściciela - zainteresowanego narzędziami zezwalającymi mierzyć wzrost wartości zainwestowanego w przedsiębiorstwo kapitału, jak i menedżera - zainteresowanego narzędziami wspomagającymi bieżące i strategiczne zarządzanie podmiotem. Przyjmując,w sytuacji niewielkich i średnich przedsiębiorstw nad wyraz nieraz właściciel jest jednocześnie akcjonariuszem i menedżerem, system może dostarczać jednocześnie obu rodzajów danych. Opracowanie stanowi wartościowe kompendium wiedzy dla osób związanych z niewielkimi i średnimi przedsiębiorstwami. Książka adresowana jest do właścicieli i menedżerów niewiele znaczących średnich przedsiębiorstw i do studentów oraz czytelników zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z zakresu przedsiębiorczości. Tytuł Wielowymiarowe podejście do zarządzania wartością Autor Ewa Maćkowiak Wydawnictwo CeDeWu EAN 9788381028608 ISBN 9788381028608 Kategoria Literatura, Zarządzanie ilość stron 330 Format 235x165 mm Rok wydania 2024

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Wielowymiarowe podejście do zarządzania wartością Cedewu
Kategoria Biznes, ekonomia
Marka Cedewu
ISBN 9788381028608
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 69,49 zł
Najwyższa cena 69,49 zł
W bazie od 24.05.2024
Data aktualizacji 10.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia zmian cen pozwala użytkownikowi na analizę wartości produktu w czasie.

Bardzo nam przykro, ale obecnie brak dostępnych danych z historią cen produktu.

Recenzje / opinie

Kupiłeś ten produkt? Napisz, co o nim myślisz.

Jeszcze nikt nie ocenił Wielowymiarowe podejście do zarządzania wartością Cedewu. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię!

Znalezione oferty w bazie

Do cen wyświetlonych poniżej dla Wielowymiarowe podejście do zarządzania wartością Cedewu Cedewu nie wliczono ewentualnych kosztów wysyłki. Podczas wyboru miejsca zakupu, zapoznaj się z komentarzami o sklepie i weź pod uwagę dodatkowy koszt związany z wysyłką. Co kilka minut odbywa się aktualizacja katalogu propozycji cenowych.

 • Wielowymiarowe podejście do zarządzania wartością Cedewu (oferta z TaniaKsiazka.pl)

  Wielowymiarowe podejście do zarządzania wartością Cedewu Sklep on-line
  ★★★★★
  69,49 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Biznes, ekonomia Cedewu

Produkty powiązane

Inne z kategorii Biznes, ekonomia

Instytut praktycznej edukacji Kto zabiera twoje pieniądze
Instytut Praktycznej Edukacji
Bankowość wczoraj i dziś Białas małgorzata, mazur zbigniew
Białas Małgorzata, Mazur Zbigniew
Współpraca z dostawcami w przedsiębiorstwach społecznie odpowiedzialnych
Wydawnictwo uniwersytetu jagiellońskiego
Nlp w biznesie Helion
Helion
Mt biznes Iq wzrostu
MT Biznes
...