Samo Sedno - Depresja. Jak pomóc sobie i bliskim - Dorota Gromnicka
Samo Sedno - Depresja. Jak pomóc sobie i bliskim - Dorota Gromnicka
Samo Sedno - Depresja. Jak pomóc sobie i bliskim - Dorota Gromnicka

Samo Sedno - Depresja. Jak pomóc sobie i bliskim - Dorota Gromnicka

22,99 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę przygotował Empik w cenie 22,99 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość sklepów on-line w systemie Docero aby odszukać najlepszą ofertę dla Ciebie. Samo Sedno - Depresja. Jak pomóc sobie i bliskim - Dorota Gromnicka Dorota Gromnicka z kategorii audiobooki kupisz w cenie 22,99 zł w sklepie Empik. Przedstawiona kwota 22,99 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Audiobooki
 • 9788377883693
 • Gromnicka Dorota
 • Edgard
 • 188
 • 2012

Opis Samo Sedno - Depresja. Jak pomóc sobie i bliskim - Dorota Gromnicka

We współczesnym świecie depresja dotyka coraz więcej osób. Długotrwały smutek, poczucie beznadziei czy brak chęci do działania mogą być jej pierwszymi objawami. Poradnik pomoże ci rozwiać wątpliwości, czy twoje złe samopoczucie albo pogorszenie nastroju twoich bliskich jest związane z depresją. Książka dedykowana jest zarówno dla tych, którzy podejrzewają, iż oni sami lub ktoś z ich otoczenia padł ofiarą depresji, jak i dla tych, u których choroba została zdiagnozowana. Poradnik wyjątkowo dokładnie opisuje objawy i przyczyny depresji, a także tłumaczy, dlaczego tak trudno ją rozpoznać i pokonać, choć to osiągalne. Prezentuje, jak ważne dla wyzdrowienia są poczucie własnej wartości, otwarte wyrażanie emocji i wsparcie bliskich. Na podstawie testu predyspozycji, licznych ćwiczeń w formie pytań, a także tabel emocji obiektywnie ocenisz swój stan psychiczny. Dzięki konkretnym przykładom i analizom przypadków dowiesz się, czy wyparcie, racjonalizacja, wyolbrzymianie lub czarnowidztwo nie stoją na drodze do twojego wyleczenia. Autorka - doświadczona psychoterapeutka - zwraca także szczególną uwagę na problem depresji, która dotyka najbliższych. Pokazuje, jak mądrze im pomagać, jakich działań unikać i jak efektywnie motywować do leczenia. Specjalne arkusze pomogą rozpoznać alarmujące objawy. Przytoczone w książce relacje osób, których walka z depresją zakończyła się sukcesem, będą dla ciebie znacznym wsparciem i przykładem, żepokonanie tej choroby jest realne. Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno: - uczy, jak rozpoznać objawy depresji u siebie i bliskich dzięki klarownym tabelom, schematom i ćwiczeniom - opisuje przyczyny choroby - skąd się bierze i dlaczego pokonanie jej wymaga wysiłku - przedstawia sprawdzone i efektywne metody walki z depresją - uświadamia, jakie czynniki blokują wyzdrowienie i jak się z nimi uporać - przedstawia, jak wspierać najbliższych zmagających się z chorobą - pomaga przejąć kontrolę nad własnym życiem i ustrzec się przed nawrotem choroby O autorce: Dorota Gromnicka - psycholog i doświadczona psychoterapeutka. Studiowała na UKSW w Warszawie, Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie, a także Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończyła Szkołę Psychoterapii w podejściu integracyjnym. Prowadzi psychoterapię jednostkową i grupową w Warszawskim Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju "Strefa Zmiany".

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Samo Sedno - Depresja. Jak pomóc sobie i bliskim - Dorota Gromnicka
Kategoria Audiobooki
ISBN 9788377883693
Autor Gromnicka Dorota
Wydawnictwo Edgard
Ilość stron 188
Rok wydania 2012
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 22,99 zł
Najwyższa cena 22,99 zł
W bazie od 30.03.2017
Data aktualizacji 12.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Empik

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii cen pozwoli Ci podejmować.

Na chwilę obecną nie posiadamy danych historycznych dotyczących cen dla produktu Samo Sedno - Depresja. Jak pomóc sobie i bliskim - Dorota Gromnicka. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Nabyłeś ten produkt? Daj nam znać, co o nim sądzisz.

Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię!

Znalezione oferty w bazie

W cenach propozycji dla Samo Sedno - Depresja. Jak pomóc sobie i bliskim - Dorota Gromnicka Dorota Gromnicka, prezentowanych poniżej, nie uwzględniono możliwych kosztów wysyłki. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Katalog propozycji cenowych jest regularnie uaktualniana, co kilka / kilkanaście minut.

 • Samo Sedno - Depresja. Jak pomóc sobie i bliskim - Dorota Gromnicka (idź do Empik)

  Samo Sedno - Depresja. Jak pomóc sobie i bliskim - Dorota Gromnicka Sklep on-line
  ★★★★★
  22,99 zł
  Kategoria w sklepie Empik: Audiobooki Dorota Gromnicka

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Samo Sedno - Depresja. Jak pomóc sobie i bliskim - Dorota Gromnicka

Inne z kategorii Audiobooki

Dokumentacja medyczna w praktyce lekarza dentysty
Wydawnictwo Lekarskie PZWL
...