Kompetencje kadry kierowniczej w przedsiębiorstwach wysokich technologii Gabriela roszyk-kowalska
Kompetencje kadry kierowniczej w przedsiębiorstwach wysokich technologii Gabriela roszyk-kowalska
Kompetencje kadry kierowniczej w przedsiębiorstwach wysokich technologii Gabriela roszyk-kowalska

Kompetencje kadry kierowniczej w przedsiębiorstwach wysokich technologii Gabriela roszyk-kowalska

25,65 zł

Okazja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję ma TaniaKsiazka.pl w cenie 25,65 zł

Przeszukaliśmy całą bazę sklepów online w naszym systemie aby odnaleźć najlepszą ofertę dla Ciebie. Kompetencje kadry kierowniczej w przedsiębiorstwach wysokich technologii Gabriela roszyk-kowalska Gabriela Roszyk-Kowalska z kategorii audiobooki kupisz w cenie 25,65 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Wyświetlona wota 25,65 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Audiobooki
 • 9788366199101
 • Gabriela Roszyk-Kowalska
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
 • 312
 • 2019

Opis Kompetencje kadry kierowniczej w przedsiębiorstwach wysokich technologii Gabriela roszyk-kowalska

Głównym celem monografii jest określenie kluczowych kompetencji kadry kierowniczej taktycznego i operacyjnego szczebla zarządzania w przedsiębiorstwach wysokich oraz empiryczne zweryfikowanie luki kompetencyjnej, definiowanej jako różnica pomiędzy oczekiwanym poziomem kompetencji kadry kierowniczej a deklarowanym poziomem kompetencji.

Natomiast celem o charakterze teoretyczno-systematyzującym było wyszczególnionie, co rozumie się przez pojęcie przedsiębiorstwa wysokich oraz wyjaśnienie pojęć „kompetencje" i „kluczowe kompetencje" kadry kierowniczej.

Celem o charakterze poznawczo-wyjaśniającym było uporządkowanie w przedsiębiorstwach wysokich technice kluczowych kompetencji kadry kierowniczej ze względu na poziom wykształcenia (uzupełnionego dodatkowymi kwalifikacjami), staż pracy, kluczowe umiejętności i kluczowe postawy.

Rzeczowy zakres monografii odnosi się do przedsiębiorstw wysokich technice dostosowanych na podstawie dwóch kryteriów: według klasyfikacji PKD oraz wielkości przedsiębiorstwa mierzonej poziomem zatrudnienia (250 i więcej osób).

Autorski kwestionariusz ankietowy został skierowany do 246 przedsiębiorstw wysokich technice z podziałem kadry kierowniczej ze względu na szczebel zarządzania. Zakres czasowy w warstwie teoretycznej to okres od pojawienia się w literaturze przedmiotu rozważań poświęconych kompetencjom kierowniczym i zagadnieniom przedsiębiorstw wysokich , a także, w warstwie empirycznej, lata 2014–2016.

W książce przedstawiono istotę i swoistość kompetencji kierowniczych. Na podstawie analizy literatury przedmiotu dokonano przeglądu pojęcia kompetencji. Zaprezentowano podejścia do omawianego zagadnienia.

Ustalono, iż klasyfikacji kompetencji kierowniczych dokonuje się przy użyciu różnorakich kryteriów. W konkluzjach przyjęto, iż za najważniejsze należy uznać kompetencje kierownicze, które różnią się w zależności od branży, specyfiki pracy czy także wymagań, jakie stawia się kierownikom.

wyszczególniono kluczowe kompetencje kadry kierowniczej przedsiębiorstw wysokich technice. Zaprezentowano wyniki, analizy i wnioski z przeprowadzonych badań ankietowych. W pierwszej kolejności zaprezentowano organizację postępowania badawczego i dokonano charakterystyki próby badawczej.

Na podstawie analizy literatury przedmiotu oraz przeprowadzonych badań ankietowych dostrzeżono lukę w zakresie elementów składowych kluczowych kompetencji analizowanych z punktu widzenia wykształcenia, doświadczenia mierzonego stażem pracy, umiejętności i postaw kadry kierowniczej działającej w przedsiębiorstwach wysokich technologii.

W związku z występowaniem luki we wszystkich kluczowych kompetencjach kadry kierowniczej opracowano model analizy luki kompetencyjnej dla kadry kierowniczej w przedsiębiorstwach wysokich technice. Zidentyfikowana luka stanowi różnicę między oczekiwanym poziomem kompetencji wobec kadry kierowniczej taktycznego i operacyjnego szczebla zarządzania a poziomem deklarowanym tych kompetencji.

W związku z tym luka w kluczowych kompetencjach kadry kierowniczej przedsiębiorstw wysokich technologii powinna być minimalizowana przez ergonomiczne działania w zakresie szkolenia i rozwoju kadry kierowniczej.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Kompetencje kadry kierowniczej w przedsiębiorstwach wysokich technologii Gabriela roszyk-kowalska
Kategoria Audiobooki
ISBN 9788366199101
Autor Gabriela Roszyk-Kowalska
Wydawnictwo Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Ilość stron 312
Rok wydania 2019
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 25,65 zł
Najwyższa cena 25,65 zł
W bazie od 23.02.2019
Data aktualizacji 04.03.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania zmian cen pozwala Ci podejmować mądre decyzje o zakupie.

Bardzo nam przykro, ale obecnie brak aktualnych danych z historią cen produktu Kompetencje kadry kierowniczej w przedsiębiorstwach wysokich technologii Gabriela roszyk-kowalska (Audiobooki).

Recenzje / opinie

Twoja opinia jest dla nas ważna! Wyślij recenzję tego produktu.

Obecnie nie ma opinii dotyczących Kompetencje kadry kierowniczej w przedsiębiorstwach wysokich technologii Gabriela roszyk-kowalska. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty w bazie

Ceny prezentowanych poniżej ofert dla Kompetencje kadry kierowniczej w przedsiębiorstwach wysokich technologii Gabriela roszyk-kowalska Gabriela Roszyk-Kowalska nie zawierają w sobie ewentualnych kosztów pakowania i przesyłki Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Katalog propozycji cenowych jest odświeżana raz na kilka - kilkanaście minut.

 • Kompetencje kadry kierowniczej w przedsiębiorstwach wysokich technologii Gabriela roszyk-kowalska (idź do TaniaKsiazka.pl)

  Kompetencje kadry kierowniczej w przedsiębiorstwach wysokich technologii Gabriela roszyk-kowalska Sklep on-line
  ★★★★★
  25,65 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Audiobooki Gabriela Roszyk-Kowalska

Produkty powiązane

Inne z kategorii Audiobooki

Dokumentacja medyczna w praktyce lekarza dentysty
Wydawnictwo Lekarskie PZWL
...