Gold experience 2ed a2 sb + ebook. wydawnictwo pearson
Gold experience 2ed a2 sb + ebook. wydawnictwo pearson
Gold experience 2ed a2 sb + ebook. wydawnictwo pearson

Gold experience 2ed a2 sb + ebook. wydawnictwo pearson

od
89,99 zł

Wyjątkowa promocja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę przygotował Bee.pl w cenie 89,99 zł

Przeszukaliśmy bazę internetowych sklepów w naszej bazie aby odszukać świetną ofertę specjalnie dla Ciebie. Gold experience 2ed a2 sb + ebook. wydawnictwo pearson z kategorii audiobooki kupisz w cenie 89,99 zł w sklepie Bee.pl. Pokazana kwota 89,99 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty (3) ...
 • Cechy:
 • Audiobooki
 • 9781292392769
 • Alevizos Kathryn, Gaynor Suzanne
 • Pearson
 • 160
 • 2022
 • podręczniki i edukacja

Opis Gold experience 2ed a2 sb + ebook. wydawnictwo pearson

Gold Experience 2nd Edition A2. Student's Book with eBookPodręcznik Gold Experience 2nd Edition A2 z eBookiem to zestawu do nauki języka angielskiego na poziomie A2, który zapewni najnowocześniejsze materiały cyfrowe do nauki angielskiego.

Ta szanowana kolekcja Gold Experience 2nd Edition zapewnia ciągłość przygotowania egzaminów międzynarodowych Cambridge English Qualifications i umiejętnie łączy je z rozwojem wszystkich wydajności językowychCo akcentuje Podręcznik Gold Experience 2nd Edition A2?Skuteczne Przygotowanie do Egzaminów: Podręcznik Gold Experience 2nd Edition A2 doskonale przygotowuje Cię do międzynarodowych egzaminów Cambridge English Qualifications na poziomie A2.Rozwój Umiejętności Językowych: Podręcznik i ebook łączą klasyczne i nowoczesne metody nauczania, rozwijając wszystkie aspekty języka angielskiego - czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie.Autentyczne Materiały: Autentyczne materiały video i audio pozwalają Ci uczyć się przez realistyczne sytuacje komunikacyjne, co czyni naukę bardziej praktyczną.elastyczność z eBookiem: Ebook to cyfrowa wersja materiałów, dająca Ci swobodę nauki w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.Tematy Dla Uczniów: wybór tematów dobrany do zainteresowań uczniów, co czyni naukę bardziej atrakcyjną i funkcjonalną.Gold Experience 2nd Edition A2 Podręcznik z eBookiemDo podręcznika Gold Experience 2nd Edition A2 załączony jest kod dostępu do cyfrowej wersji książki wzbogaconej elementy interaktywne.

Dostęp do eBooka Gold Experience 2nd Edition A2 ważny jest przez 24 miesiące od daty aktywacji i należy go aktywować na jednym urządzeniu.Inne poziomy podręczników Gold Experience 2nd Edition, takie jak:Gold Experience 2nd Edition A1.

Podręcznik + eBookGold Experience 2nd Edition A2+. Podręcznik + eBook

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Gold experience 2ed a2 sb + ebook. wydawnictwo pearson
Kategoria Audiobooki
ISBN 9781292392769
Autor Alevizos Kathryn, Gaynor Suzanne
Wydawnictwo Pearson
Ilość stron 160
Rok wydania 2022
Tematyka podręczniki i edukacja
Aktualnych ofert 3
Najniższa cena 89,99 zł
Najwyższa cena 94,99 zł
W bazie od 11.03.2022
Data aktualizacji 14.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Bee.pl

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia zmian cen pozwala użytkownikowi na obserwację wartości produktu na przestrzeni czasu.

Nie udało się uzyskać archiwalnych informacji cenowych dla produktu Gold experience 2ed a2 sb + ebook. wydawnictwo pearson. Proszę spróbuj ponownie później.

Recenzje / opinie

Podziel się swoją opinią o produkcie! Twój komentarz może pomóc innym użytkownikom.

Obecnie nie ma opinii dotyczących Gold experience 2ed a2 sb + ebook. wydawnictwo pearson. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty w bazie

Ceny prezentowanych poniżej propozycji dla Gold experience 2ed a2 sb + ebook. wydawnictwo pearson nie zawierają w sobie potencjalnych kosztów zapakowania i przesyłki Przed określeniem, gdzie zrealizujesz transakcję, zorientuj się w ocenach firmy oraz pamiętaj o dodaniu dodatkowych kosztów jeżeli istnieją. Odświeżanie listy ofert ma miejsce co kilka / kilkanaście minut.

 • Gold experience 2ed a2 sb + ebook. wydawnictwo pearson (idź do Bee.pl)

  Gold experience 2ed a2 sb + ebook. wydawnictwo pearson Sklep on-line
  ★★★★★
  94,99 zł
  Kategoria w sklepie Bee.pl: Audiobooki

Produkty powiązane

Inne z kategorii Audiobooki

Dokumentacja medyczna w praktyce lekarza dentysty
Wydawnictwo Lekarskie PZWL
...