Novae res Uwięziony w mroku
Novae res Uwięziony w mroku
Novae res Uwięziony w mroku
Audiobooki Novae Res

Novae res Uwięziony w mroku

20,04 zł

Wyjątkowa promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma TaniaKsiazka.pl w cenie 20,04 zł

Przejrzeliśmy wiele internetowych sklepów w bazie aby odszukać najkorzystniejszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Novae res Uwięziony w mroku Novae Res z kategorii audiobooki kupisz w cenie 20,04 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Cena 20,04 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Audiobooki
 • Novae Res
 • 9788379421381
 • Małgorzata Cimek-Gutowska
 • Novae Res
 • 209
 • 2014

Opis Novae res Uwięziony w mroku

Ignacy, niemal poprzez wszystkich nazywany Quasim, urodził się ze zdeformowaną twarzą, a ponadto przy porodzie zmarła jego matka. Z tego powodu ojciec uważał go za „potwora" i zawsze traktował inaczej aniżeli starszego brata. Powieść okraszona wyrazistymi opisami erotycznymi nawiązuje do problematyki obecnej w Zbrodni i karze Fiodora Dostojewskiego. Podejmuje ważne problemy moralne: Jak bardzo wygląd determinuje ludzkie życie? W jakim stopniu dzieciństwo wpływa na późniejsze losy człowieka i wybory, których dokonuje? Jak trudno dojrzeć własną niemoralność, z łatwością oceniając innych? Gdzie znajdują się granice tolerancji wobec siebie i drugiego człowieka? Uwięziony w mroku to literacka podróż w głąb ludzkiej natury, elektryzująca opowieść o mrocznych fascynacjach i przekraczaniu własnych granic. MAŁGORZATA CIMEK-GUTOWSKA jest absolwentką Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Urodziła się w Milanówku. Od 1957 roku mieszka w Warszawie, na Grochowie. Tu pracuje i formuje. Na swoim literackim koncie ma utwory dla dzieci: Księżycowe ludki, proces Bajek o Kocie: Wyprawa do Brambadii, Na wyspie Ani Mru Mru, O nowych podróżach Kota (wyd. Ad Oculos) i debiutancki tomik poetycki wydany nakładem Edytora Skamieniała cisza oraz opowiadania ujęte pod wspólnym tytułem Onnagata – prozatorski debiut autorki. Dwa opowiadania – Sponsor, Kurka – przetłumaczone na język ukraiński zostały opublikowane w niezależnym ukraińskim czasopiśmie literackim Prosto neba. W 2013 r. Cimek-Gutowska wydała zbiór miniatur poetyckich Przynieś mi lilie (wyd. Lena) i tomik wierszy Krople Czasu (wyd. Edytor). Małgorzata Cimek-Gutowska w latach 2010-2013 współpracowała z radiem Wnet, w którym na łamach Wolnej Anteny prowadziła autorskie audycje literackie i historyczne (Rozmowy na pograniczu).
Tytuł Uwięziony w mroku Autor Małgorzata Cimek-Gutowska Język polski Wydawnictwo Novae Res ISBN 978-83-7942-138-1 Rok wydania 2014 liczba stron 209 Format epub, mobi

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Novae res Uwięziony w mroku
Kategoria Audiobooki
Marka Novae Res
ISBN 9788379421381
Autor Małgorzata Cimek-Gutowska
Wydawnictwo Novae Res
Ilość stron 209
Rok wydania 2014
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 20,04 zł
Najwyższa cena 20,04 zł
W bazie od 29.03.2017
Data aktualizacji 15.04.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania historii cen daje możliwość podejmowania świadomych decyzji o zakupie.

Bardzo nam przykro, obecnie nie ma dostępnych danych na temat historii cen produktu.

Recenzje / opinie

Posiadasz ten produkt? Daj nam znać, co o nim myślisz.

Jeszcze nikt nie ocenił Novae res Uwięziony w mroku. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię!

Znalezione oferty w bazie

Ewentualne koszty dostawy dla Novae res Uwięziony w mroku Novae Res nie zostały uwzględnione w cenach prezentowanych poniżej ofert. Zanim zdecydujesz, gdzie dokonać zakupu, zapoznaj się z opiniami o sklepie i zapoznaj sie z warunkami dostawy. Aktualizacja listy propozycji następuje co kilka / kilkanaście minut.

 • Novae res Uwięziony w mroku (oferta z TaniaKsiazka.pl)

  Novae res Uwięziony w mroku Sklep on-line
  ★★★★★
  20,04 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Audiobooki Novae Res

Produkty powiązane

Ciemnokrąg Novae res
Novae Res
Szamanki w wielkim mieście
Novae Res
Córka ognia i krwi
Novae Res
Novae res Uwięziony w mroku
Novae Res

Inne z kategorii Audiobooki

Dokumentacja medyczna w praktyce lekarza dentysty
Wydawnictwo Lekarskie PZWL
...