Rola Rady Europy w kreowaniu standardów uczciwej rywalizacji sportowej i ich wdrażaniu w państwach członkowskich (E-book)
Rola Rady Europy w kreowaniu standardów uczciwej rywalizacji sportowej i ich wdrażaniu w państwach członkowskich (E-book)
Rola Rady Europy w kreowaniu standardów uczciwej rywalizacji sportowej i ich wdrażaniu w państwach członkowskich (E-book)

Rola Rady Europy w kreowaniu standardów uczciwej rywalizacji sportowej i ich wdrażaniu w państwach członkowskich (E-book)

41,27 zł

Wyjątkowa okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję przygotował TaniaKsiazka.pl w cenie 41,27 zł

Przeszukaliśmy całą bazę sklepów internetowych w naszym systemie aby wyszukać najbardziej korzystną ofertę dla Ciebie. Rola Rady Europy w kreowaniu standardów uczciwej rywalizacji sportowej i ich wdrażaniu w państwach członkowskich (E-book) z kategorii audiobooki kupisz w cenie 41,27 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Wyświetlona cena 41,27 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Audiobooki
 • 9788364354977
 • Dawid Kutryn

Opis Rola Rady Europy w kreowaniu standardów uczciwej rywalizacji sportowej i ich wdrażaniu w państwach członkowskich (E-book)

Rosnące znaczenie zorganizowanej aktywności fizycznej w życiu społeczeństw potwierdzone jest liczbami - a solidnie rosnącym rynkiem sportu - równocześnie tego powszechnego, jak i kwalifikowanego. Nic więc dziwnego w tym, że publikacje o związkach prawa, polityki oraz sportu są od wielu lat obecne na rynku wydawniczym. Książka D. Kutryna zajmuje w tym dyskursie miejsce wyjątkowe, ponieważ jako pierwsza podejmuje temat roli Rady Europy w wyznaczaniu i wdrażaniu standardów uczciwej rywalizacji sportowej. Autor zajął się aktywnością Rady Europy w zwalczaniu zjawisk, które najszczególniej szkodzą wizerunkowi sportu i wypaczają jego ideę - są nimi doping oraz manipulacja wynikami.

Książka została podzielona na cztery rozdziały. Pierwszy opisuje sposób funkcjonowania Rady Europy, jej najważniejsze organy, a także system aksjologiczny oraz mechanizmy wdrażania jej standardów. Rozdział drugi koncentruje się na międzynarodowych uregulowaniach dotyczących uczciwej rywalizacji sportowej. Trzecia część pracy skupia się wyłącznie na instytucji Rady Europy i jej standardach w zakresie fair play - jednocześnie tych o charakterze "twardego", jak i "miękkiego prawa". Rozdział czwarty analizuje stopień i sposób wdrażania zasad uczciwej rywalizacji sportowej w krajach członkowskich. Kończy go ocena skuteczności działań Rady Europy w tym zakresie.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Rola Rady Europy w kreowaniu standardów uczciwej rywalizacji sportowej i ich wdrażaniu w państwach członkowskich (E-book)
Kategoria Audiobooki
ISBN 9788364354977
Autor Dawid Kutryn
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 41,27 zł
Najwyższa cena 41,27 zł
W bazie od 19.04.2024
Data aktualizacji 29.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii zmian cen pozwala na podejmowanie przemyślanych decyzji o zakupie.

Przepraszamy, obecnie nie ma aktualnych danych z historią cen produktu Rola Rady Europy w kreowaniu standardów uczciwej rywalizacji sportowej i ich wdrażaniu w państwach członkowskich (E-book).

Recenzje / opinie

Podziel się z innymi swoją opinią o tym produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym klientom.

Nie znaleźliśmy żadnych recenzji dla Rola Rady Europy w kreowaniu standardów uczciwej rywalizacji sportowej i ich wdrażaniu w państwach członkowskich (E-book). Twoja opinia może być pierwsza!

Znalezione oferty w bazie

Do cen wyświetlonych poniżej dla Rola Rady Europy w kreowaniu standardów uczciwej rywalizacji sportowej i ich wdrażaniu w państwach członkowskich (E-book) nie doliczono ewentualnych kosztów wysyłki / dostawy. Zanim podejmiesz decyzję, gdzie dokonać zakupu, koniecznie zapoznaj się z opiniami o firmie i zapoznaj sie z warunkami realizacji zamówienia. Katalog ofert jest odświeżana raz na kilkanaście minut.

 • Rola Rady Europy w kreowaniu standardów uczciwej rywalizacji sportowej i ich wdrażaniu w państwach członkowskich (E-book) (oferta z TaniaKsiazka.pl)

  Rola Rady Europy w kreowaniu standardów uczciwej rywalizacji sportowej i ich wdrażaniu w państwach członkowskich (E-book) Sklep on-line
  ★★★★★
  41,27 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Audiobooki

Produkty powiązane

Inne z kategorii Audiobooki

Dokumentacja medyczna w praktyce lekarza dentysty
Wydawnictwo Lekarskie PZWL
...