Manchester united. diabelska biografia Sine qua non
Manchester united. diabelska biografia Sine qua non
Manchester united. diabelska biografia Sine qua non
Audiobooki Sine Qua Non

Manchester united. diabelska biografia Sine qua non

38,24 zł

Okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma TaniaKsiazka.pl w cenie 38,24 zł

Przejrzeliśmy bazę e-sklepów w naszej bazie danych aby odszukać najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Manchester united. diabelska biografia Sine qua non Sine Qua Non z kategorii audiobooki kupisz w cenie 38,24 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Pokazana kwota 38,24 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Audiobooki
 • Sine Qua Non
 • 9788379246946
 • Jim White
 • Sine Qua Non
 • 2022

Opis Manchester united. diabelska biografia Sine qua non

Historia Manchesteru United pokazana od podszewki. Jim White zabiera czytelnika w fascynującą podróż od narodzin drużyny w kolejarskiej dzielnicy Newton Heath po obecny status jednego z najlepszych klubów w Premier League i w całej Europie.

Katastrofa w Monachium w 1958 roku, w której zginęło ośmiu piłkarzy legendarnej drużyny Matta Busby’ego. Pierwszy w historii angielskiej piłki Puchar Europy zdobyty dziesięć lat później. Spadek z ligi w 1974 roku. Dominacja w Anglii i triumfy w Europie pod rządami sir Alexa Fergusona. Kontrowersyjna sprzedaż klubu Amerykaninowi Malcolmowi Glazerowi…
Historia Manchesteru United obfitowała we wzloty i upadki. W tej książce Jim White demonstruje ją od podszewki: zabiera czytelnika w fascynującą podróż od narodzin drużyny w kolejarskiej dzielnicy Newton Heath po obecny status jednego z najlepszych klubów w Premier League i całej Europie.
Opierając się na wspomnieniach piłkarzy, menedżerów, sztabu trenerskiego i kibiców, dziennikarz pokazuje narodziny, rozwój i umocnienie potęgi Czerwonych Diabłów. Z tego musiała wyjść fantastyczna lektura.
I powstała „Diabelska biografia”, którą powinien poznać każdy fan futbolu.

„W tej historii jest wszystko – tragedia, triumf, łzy, szampan, upadki i puchary. Bo taki jest Manchester United, od lat zawieszony między skrajnościami. Jak powiedział kiedyś Gary Neville: «najbardziej kochany i najmocniej znienawidzony klub». Usiądźcie komfortowo w Teatrze Marzeń. Na sztukę zaprasza Jim White” – Przemysław Rudzki, „Przegląd Sportowy”, NC+

„W tej książce znajdziesz wszystko, co chciałbyś wiedzieć o Manchesterze United. To także lektura, która daje odpowiedź na pytanie, jak powstawał spory klub i jego legenda” – Andrzej Twarowski, NC+

„Płakałem, gdy spadali z ligi w 1974 roku. Straciłem głos po wygranej z Bayernem w finale Ligi Mistrzów 25 lat później. Szedłem z tysiącami sympatyków United w marszu przeciwko przejęciu klubu poprzez rodzinę Glazerów w 2005 roku i otworzyłem butelkę najlepszego wina z mojej piwniczki w dniu zakończenia pracy przez sir Alexa Fergusona… Wiem, to sekta, to religia! lecz dla takich ludzi jak ja jest ten klub. I o klubie, który powoduje takie emocje, jest ta książka” – Hirek Wrona, Trójka – Polskie Radio

O Autorze:
Jim White – wychował się w Manchesterze, uczył w Manchester Grammar School, a futbol chłonął z trybun Old Trafford od najmłodszych lat. Po ukończeniu Bristol University został dziennikarzem. Od 1986 roku pracował dla „The Independent”, później pisał o sporcie dla „Guardiana”, aktualnie jest redaktorem „Daily Telegraph”. Zagorzały fan Czerwonych Diabłów. Napisał kilka książek o futbolu, m.in. „You’ll Win Nothing With Kids” – opowiadającą o jego nieudanej karierze trenera juniorów w piłce nożnej –, a także „Are You Watching, Liverpool?”, czyli spisaną od środka historię Manchesteru United z sezonu 1993/94.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Manchester united. diabelska biografia Sine qua non
Kategoria Audiobooki
Marka Sine Qua Non
ISBN 9788379246946
Autor Jim White
Wydawnictwo Sine Qua Non
Rok wydania 2022
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 38,24 zł
Najwyższa cena 38,24 zł
W bazie od 13.05.2017
Data aktualizacji 21.02.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania zmian cen pozwala Ci podejmować świadome decyzje zakupowe.

Na tę chwilę nie posiadamy danych archiwalnych cenowych dla produktu Manchester united. diabelska biografia Sine qua non. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Podziel się z nami swoją opinią o tym produkcie! Twój komentarz może pomóc innym kupującym.

Obecnie nie posiadamy recenzji dla Manchester united. diabelska biografia Sine qua non. Twój komentarz może być pierwszy!

Znalezione oferty w bazie

W cenach ofert dla Manchester united. diabelska biografia Sine qua non Sine Qua Non, pokazanych na poniższej liście, nie uwzględniono możliwych kosztów wysyłki. Przed zakupem, zorientuj się w prestiżu firmy i nie zapomnij o możliwości pojawienia się dodatkowych kosztów. Katalog sklepów jest odświeżana co kilka - kilkanaście minut.

 • Manchester united. diabelska biografia Sine qua non (w sklepie TaniaKsiazka.pl)

  Manchester united. diabelska biografia Sine qua non Sklep on-line
  ★★★★★
  38,24 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Audiobooki Sine Qua Non

Produkty powiązane

Inne z kategorii Audiobooki

Dokumentacja medyczna w praktyce lekarza dentysty
Wydawnictwo Lekarskie PZWL
...