Wewnętrzna dobroć
Wewnętrzna dobroć
Wewnętrzna dobroć

Wewnętrzna dobroć

37,91 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma TaniaKsiazka.pl w cenie 37,91 zł

Przejrzeliśmy wiele sklepów on-line w bazie aby odszukać najlepszą ofertę dla Ciebie. Wewnętrzna dobroć z kategorii audiobooki kupisz w cenie 37,91 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Pokazana cena 37,91 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Audiobooki
 • 9788367996075
 • dr Becky Kennedy
 • Marginesy
 • 2024

Opis Wewnętrzna dobroć

Bestseller „New York Timesa"

A co, gdyby założyć, że i my, i nasze dzieci jesteśmy z natury dobrzy?

Na przestrzeni ostatnich kilku lat dr Becky Kennedy wywołała rewolucję. Magazyn „Time" okrzyknął ją „wyrocznią dla rodziców pokolenia Y", a miliony ludzi zmęczonych stosowaniem się do rad, które nie działają, przyjęły jej wzmacniające i wydajne podejście: model, w którym priorytetem jest tworzenie więzi z dziećmi, a nie korygowanie ich nowoczesnania.

Metody skupiające się na kształtowaniu pożądanych zachowań nie rozwijają umiejętności życiowych ani nie uwzględniają potrzeb emocjonalnych dzieci. Dodajcie do tego bagaż psychiczny związany z wychowaniem, które odebrali sami rodzice, a zrozumiecie, dlaczego tak wielu opiekunów czuje się zagubionych, wypalonych i zaniepokojonych, iż zawodzi swoich podopiecznych.

Dr Becky dzieli się swoją filozofią rodzicielstwa, jednak nie zostawia czytelników z suchą teorią: rozważa mocne scenariusze, bierze pod uwagę potknięcia, rodzicielskie frustracje, a także skrajne zachowania dzieci (tak, jeszcze kopanie, krzyczenie, gryzienie i rzucanie przedmiotami) i przedstawia szereg realnych wyjść z nawet najmocniej nieprzystępnych sytuacji. Co ważne, dbania o siebie uczy również samych rodziców, pokazując, jak pracować z własnymi emocjami, by stawać się dla dziecka prawdziwym oparciem.

W momentach, w których rodzicom brakuje wytrzymałości i zasobów, mądre słowa i wnikliwe spostrzeżenia dr Becky stanowią skarbnicę ergonomicznych rozwiązań i niezbędne wsparcie. Wewnętrzna dobroć to książka, której wszyscy dzisiaj potrzebujemy i która będzie naszym przewodnikiem jeszcze poprzez długie lata.

Reshma Saujani, założycielka Girls Who Code

Ostrzegam: przeczytanie tej książki może uczynić cię lepszym rodzicem. Niezależnie od tego czy masz trudności z uspokojeniem swojego dwulatka, czy starasz się dotrzeć do zamkniętego w sobie nastolatka, Becky Kennedy jest krynicą wiedzy. Udaje się jej zachować równowagę między podążaniem za najkorzystniejszymi rodzicielskimi instynktami a ponownym przemyśleniem tych najgorszych reakcji.

Adam Grant, autor bestsellera Leniwy umysł

Dr Becky dostarcza mocnych argumentów na to, że rozwój osobisty i rozwój dziecka idą w parze, i pomaga czytelnikom osiągnąć jedno i drugie. Sfrustrowani rodzice z pewnością nie pożałują czasu poświęconego na tę książkę.

„Publishers Weekly"

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Wewnętrzna dobroć
Kategoria Audiobooki
ISBN 9788367996075
Autor dr Becky Kennedy
Wydawnictwo Marginesy
Rok wydania 2024
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 37,91 zł
Najwyższa cena 37,91 zł
W bazie od 02.03.2024
Data aktualizacji 15.03.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii cen pozwala na podejmowanie przemyślanych decyzji o zakupie.

Na tę chwilę nie mamy archiwalnych danych cenowych dla produktu. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Recenzje / opinie

Kupiłeś ten produkt? Daj znać innym, co o nim myślisz.

Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię!

Znalezione oferty w bazie

Ewentualne koszty dostawy dla Wewnętrzna dobroć nie zostały wkalkulowane w ceny prezentowanych poniżej ofert. Przed określeniem, gdzie zrealizujesz transakcję, zorientuj się w ocenach firmy i pamiętaj o dodaniu dodatkowych kosztów jeżeli istnieją. Lista ofert jest regularnie uaktualniana, co kilkanaście minut.

 • Wewnętrzna dobroć (w sklepie TaniaKsiazka.pl)

  Wewnętrzna dobroć Sklep on-line
  ★★★★★
  37,91 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Audiobooki

Produkty powiązane

Inne z kategorii Audiobooki

Dokumentacja medyczna w praktyce lekarza dentysty
Wydawnictwo Lekarskie PZWL
...