Z jednym wyjątkiem. lipowo. tom 4
Z jednym wyjątkiem. lipowo. tom 4
Z jednym wyjątkiem. lipowo. tom 4

Z jednym wyjątkiem. lipowo. tom 4

od
36,00 zł

Wyjątkowa okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję ma TaniaKsiazka.pl w cenie 36,00 zł

Przejrzeliśmy bazę sklepów online w bazie Docero aby odszukać najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie. Z jednym wyjątkiem. lipowo. tom 4 z kategorii audiobooki kupisz w cenie 36,00 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Kwota 36,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty (3) ...
 • Cechy:
 • Audiobooki
 • 9788382344417
 • Puzyńska Katarzyna
 • Prószyński Media
 • 2021

Opis Z jednym wyjątkiem. lipowo. tom 4

Czwarty tom linii o policjantach z małej wsi Lipowo.

Po zimie w Lipowie nie zostało już śladu. Wiosna przejmuje świat w swoje władanie. Kwitną kasztanowce, a na polach szumi zielone jeszcze zboże. Przy tej sprzyjającej aurze młodszy aspirant Daniel Podgórski zamierza nareszcie zmienić swoje życie i oświadczyć się Weronice Nowakowskiej.
Tymczasem w okolicach Lipowa umiera pewna kwiaciarka. Kobieta jest już wiekowa, jej śmierć początkowo nie wydaje się więc wcale podejrzana. Z jakiegoś powodu jednak ratowniczka medyczna z karetki pogotowia wezwanej poprzez sąsiadkę zmarłej nalega na natychmiastowe sprowadzenie policji. Prędko okazuje się, iż kobieta miała rację: kwiaciarka została zamordowana.
Daniel Podgórski i komisarz Klementyna Kopp stają przed kolejnym skomplikowanym zadaniem. Kto mógł życzyć śmierci samotnej starszej pani? Dlaczego wytatuował na jej piersi nieprzystępny do odcyfrowania napis? Co ma z tym wszystkim wspólnego historia pary młodych ludzi sprzed ponad stu sześćdziesięciu lat?
„Z jednym wyjątkiem" to czwarty tom kolekcji o policjantach z nieznacznej wsi Lipowo. To trzymające w napięciu konwencjonalne kryminały psychologiczne z konkretnym tłem obyczajowym.

Najwyższy już czas, aby polscy filmowcy wzięli się do ekranizacji prozy Katarzyny Puzyńskiej. Młodszy aspirant Daniel Podgórski i komisarz Klementyna Kopp to jeden z najmocniej ciekawych duetów współczesnego kryminału, a czwarta część ich przygód trzyma czytelnika w napięciu do ostatniej strony. Polecam.
Leszek Lichota

Katarzyna Puzyńska (ur. 1985) – z wykształcenia psycholog. Przez kilka lat pracowała jako nauczyciel akademicki na wydziale psychologii. Dzisiaj całkowicie skupiła się na wykonywaniu swojej największej pasji, czyli pisaniu. W wolnych chwilach biega, spaceruje ze swoimi psami i jeździ konno. Uwielbia Skandynawię i Hiszpanię.

Pochodzi z Warszawy, ale w dzieciństwie sporo czasu spędzała w drobnej wsi pod Brodnicą, gdzie toczy się akcja jej powieści. Jej książki uwielbiane są za oryginalny styl narracji, trzymającą w napięciu fabułę i znakomicie dopracowane portrety psychologiczne bohaterów. Specjalizuje się w tematyce kryminalnej, ale swoje historie osadza w szerokim kontekście społeczno-obyczajowym. Dlatego saga o Lipowie doceniana jest ponadto przez fanów innych gatunków literackich.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Z jednym wyjątkiem. lipowo. tom 4
Kategoria Audiobooki
ISBN 9788382344417
Autor Puzyńska Katarzyna
Wydawnictwo Prószyński Media
Rok wydania 2021
Aktualnych ofert 3
Najniższa cena 36,00 zł
Najwyższa cena 40,99 zł
W bazie od 11.11.2021
Data aktualizacji 14.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii zmian cen pozwala Ci na analizę wartości towaru na przestrzeni czasu.

nie udało się nam zebrać archiwalnych informacji cenowych dla tego produktu. Spróbuj proszę ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Nabyłeś ten produkt? Daj nam znać, co o nim myślisz.

Przepraszamy, ale obecnie nie mamy jeszcze opinii o Z jednym wyjątkiem. lipowo. tom 4.

Znalezione oferty w bazie

Zaprezentowane poniżej ceny dla produktu Z jednym wyjątkiem. lipowo. tom 4 nie wliczają w siebie wydatków związanych z przesyłką. Podczas wyboru miejsca w którym kupisz produkt, zapoznaj się z komentarzami o firmie i rozważ dodatkowy koszt związany z wysyłką. Lista sklepów jest cyklicznie aktualizowana, co kilkanaście minut.

 • Z jednym wyjątkiem. lipowo. tom 4 (idź do TaniaKsiazka.pl)

  Z jednym wyjątkiem. lipowo. tom 4 Sklep on-line
  ★★★★★
  36,00 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Audiobooki

Produkty powiązane

Inne z kategorii Audiobooki

Dokumentacja medyczna w praktyce lekarza dentysty
Wydawnictwo Lekarskie PZWL
...