Kontakt ze Źródłem Kroniki Akaszy. Kwantowa Moc Uzdrawiania. Księga 5
Kontakt ze Źródłem Kroniki Akaszy. Kwantowa Moc Uzdrawiania. Księga 5
Kontakt ze Źródłem Kroniki Akaszy. Kwantowa Moc Uzdrawiania. Księga 5

Kontakt ze Źródłem Kroniki Akaszy. Kwantowa Moc Uzdrawiania. Księga 5

52,16 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę ma TaniaKsiazka.pl w cenie 52,16 zł

Przejrzeliśmy dużą ilość internetowych sklepów w naszej bazie aby odszukać najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Kontakt ze Źródłem Kroniki Akaszy. Kwantowa Moc Uzdrawiania. Księga 5 z kategorii audiobooki kupisz w cenie 52,16 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Cena 52,16 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Audiobooki
 • 9788367225991
 • dr Renata Zarzycka
 • Akademia Rozwoju Coaching Życia Renata Zarzycka
 • 2023

Opis Kontakt ze Źródłem Kroniki Akaszy. Kwantowa Moc Uzdrawiania. Księga 5

Kronika Akaszy to energetyczne Pole danych Wszechświata, w którym zanurzone jest wszystko co istnieje, przeszłość, przyszłość i teraźniejszość. Jest to mnogość obfitości informacji, z której każdy może czerpać garściami. Rozmowa z kroniką Akaszy to wrodzona umiejętność każdego człowieka. Wystarczy oczyścić ciało, emocje, uczucia i myśli z energetycznych toksyn, przypomnieć sobie o niej i działać. Dzięki oczyszczeniu aury, osoba w roli medium znajduje się w procesie przypływu i przepływu informacji. Odczyt z Kroniki Akaszy jest procesem wchodzenia w świadomy kontakt z energetycznym Polem Uniwersum, w którym znajduje się szeroka Biblioteka Wszechwiedzy z najdawniejszych czasów, z obecnych, jak również jest tam mowa o przyszłości. Wiedzę o zdarzeniach z przyszłości, której nie da się wywieść z bieżącego stanu, omawia w psychologii zjawisko zwane prekognicją. Prekognicja to zdolność do oglądania przyszłych wydarzeń, które pojawiają w odmiennych stanach świadomości – w snach, w trakcie medytacji lub transu. Wgląd w zapisy Pola Akaszy można uzyskać dzięki technikom z obszaru parapsychologii, poszerzającym percepcję, jak na przykład medytacje, techniki oddechowe, czy także modlitwy intencyjne.

W księdze 5 kolekcji „Kwantowa Moc Uzdrawiania", poruszane są zagadnienia techniczne dotyczące rytuałów i modlitw wprowadzających do Kroniki Akaszy i zamykających za nami przestrzeń portalu wszechświata. W audiobooku omawiane są najszczególniejsze kolejne kroki po to, aby odczyt z Kroniki Akaszy był czysty, bez naleciałości myślowych, schematów i przekonań osoby, będącej przekaźnikiem – MEDIUM. Omawiane w dodatku medytacje i specjalne modlitwy w celu łączenia się z boska energią, pomogą w przyspieszonym tempie oczyścić się z negatywnych energii codzienności i wejść w czystą aurę wibracji jedności, miłości i spokoju w sobie, co będzie odbijało się w zwierciadle wszechświata. To co mamy w sobie emanuje na zewnątrz, zatem najważniejsze jestkorzystnie zadbać o siebie i swoje czyste, niczym nie zakłócone wibracje. Ważne żeby utrzymywać synchroniczność ze światem zewnętrznym. Oznacza to, iż wszystko, co dzieje się w środku człowieka, wpływa na jego zewnętrzną rzeczywistość. Człowiek szczęśliwy z poczuciem spełnienia, radości i szczęścia, emanuje blaskiem, niezależnie od tego ile ma lat. Uśmiech lubi odwzajemniać nasze szczęście. Wtedy również działa Prawo Rezonansu i dzięki częstotliwości szczęścia, człowiek przyciąga do siebie więcej korzystnych dla siebie tego typu sytuacji i wybiera z szeregu możliwości wariant „FALI SZCZĘŚCIA", jako linię życia. W ten sposób przyciąga do siebie i skupia na sobie coraz więcej wibracji szczęścia. W przestrzeni wariantów linii życia, jakie człowiek posiada do wyboru, są i te z nieszczęściem i te ze szczęściem, a nawet „żyły złota". Ważne jest dla człowieka osiągnięcie celu i temu oddaje on swoją uwagę, bez zamartwiania się o detale. Jest to stan, kiedy dusza jes...

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Kontakt ze Źródłem Kroniki Akaszy. Kwantowa Moc Uzdrawiania. Księga 5
Kategoria Audiobooki
ISBN 9788367225991
Autor dr Renata Zarzycka
Wydawnictwo Akademia Rozwoju Coaching Życia Renata Zarzycka
Rok wydania 2023
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 52,16 zł
Najwyższa cena 52,16 zł
W bazie od 03.07.2023
Data aktualizacji 14.02.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii zmian cen pozwala na porównanie wartości produktu w czasie.

Nie udało się pobrać historycznych informacji cenowych dla produktu Kontakt ze Źródłem Kroniki Akaszy. Kwantowa Moc Uzdrawiania. Księga 5. Spróbuj proszę ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Nabyłeś ten produkt? Napisz, co o nim sądzisz.

Na chwilę obecną brak recenzji Kontakt ze Źródłem Kroniki Akaszy. Kwantowa Moc Uzdrawiania. Księga 5. Bądź pierwszym, który dodaje opinię!

Znalezione oferty w bazie

Ewentualne koszty wysyłki dla Kontakt ze Źródłem Kroniki Akaszy. Kwantowa Moc Uzdrawiania. Księga 5 nie zostały wkalkulowane w ceny prezentowanych poniżej ofert. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Odświeżanie katalogu propozycji następuje co kilkanaście minut.

 • Kontakt ze Źródłem Kroniki Akaszy. Kwantowa Moc Uzdrawiania. Księga 5 (w sklepie TaniaKsiazka.pl)

  Kontakt ze Źródłem Kroniki Akaszy. Kwantowa Moc Uzdrawiania. Księga 5 Sklep on-line
  ★★★★★
  52,16 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Audiobooki

Produkty powiązane

Inne z kategorii Audiobooki

Dokumentacja medyczna w praktyce lekarza dentysty
Wydawnictwo Lekarskie PZWL
...