Jak odgruzować swój dom
Jak odgruzować swój dom
Jak odgruzować swój dom

Jak odgruzować swój dom

35,99 zł

Wyjątkowa okazja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję ma TaniaKsiazka.pl w cenie 35,99 zł

Przejrzeliśmy dużą ilość sklepów online w systemie Docero aby odszukać najbardziej korzystną ofertę dla Ciebie. Jak odgruzować swój dom Pascal z kategorii poradniki i hobby kupisz w cenie 35,99 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Wyświetlona cena 35,99 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Poradniki i hobby
 • Pascal
 • 9788383172668

Opis Jak odgruzować swój dom

Czujesz, iż nie dajesz sobie rady z bałaganem? Chcesz, aby dom był twoim azylem, a jest raczej kiepskim hotelem, bo w sypialni kłębi się stos ciuchów i dziecięcych zabawek? A może masz już dość ciągłego sprzątania i przekładania rzeczy z kąta w kąt? Ta książka jest dla ciebie! Wielu z nas w którymś momencie życia przestaje radzić sobie z domowymi obowiązkami. Przełomowe wydarzenia – takie jak narodziny dziecka, przeprowadzka czy nowa praca – wymuszają na nas zmianę dotychczasowych przyzwyczajeń i rytuałów. To z kolei prowadzi do dezorganizacji, przytłoczenia, a w konsekwencji do bałaganu. Ta książka nie będzie zachęcać cię do codziennego pucowania na kolanach podłogi i szukania kurzu w każdym kącie. Zamiast tego dowiesz się: ·jak rozpoznać przyczyny bałaganu i co możesz z nimi zrobić, ·jak w końcu rozstać się z nieużywanymi przedmiotami, ·jak poradzić sobie z organizacją poszczególnych pomieszczeń w domu, ·jak dbać o ubrania, właściwie przechowywać żywność i kosmetyki i czyścić sprzęty AGD, ·jak przygotować ekologiczne środki czystości, ·jak ułatwić sobie sprzątanie i sprawić, by przestało być przykrym obowiązkiem. Wprowadź kilka prostych nawyków i postaw pierwszy krok na drodze do uporządkowania domu – nie na chwilę, a na stałe! Tytuł Jak odgruzować swój dom Autor Ewa Święcicka Wydawnictwo Pascal EAN 9788383172668 ISBN 9788383172668 Kategoria Poradniki\Dom i ogród ilość stron 304 Rok wydania 2024 Oprawa Miękka ze skrzydełkami

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Jak odgruzować swój dom
Kategoria Poradniki i hobby
Marka Pascal
ISBN 9788383172668
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 35,99 zł
Najwyższa cena 35,99 zł
W bazie od 09.02.2024
Data aktualizacji 27.02.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania zmian cen pozwoli Ci podejmować.

Nie udało nam się pobrać archiwalnych danych cenowych dla produktu Jak odgruzować swój dom (Poradniki i hobby). Proszę spróbuj ponownie później.

Recenzje / opinie

Podziel się z nami swoją opinią o tym produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym potencjalnym kupującym.

Przepraszamy, ale obecnie nie mamy jeszcze opinii o tym produkcie.

Znalezione oferty w bazie

Prezentowane poniżej ceny dla Jak odgruzować swój dom Pascal nie wliczają w siebie ewentualnych kosztów związanych z wysyłką. Przed wytypowaniem miejsca, gdzie dokonasz transakcji, zorientuj się w ocenie firmy i dodaj do prezentowanej ceny możliwy koszt przesyłki. Aktualizacja katalogu propozycji następuje co kilka - kilkanaście minut.

 • Jak odgruzować swój dom (w sklepie TaniaKsiazka.pl)

  Jak odgruzować swój dom Sklep on-line
  ★★★★★
  35,99 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Poradniki i hobby Pascal

Produkty powiązane

Warzywo Pascal
Pascal
33,22 zł

Warzywo Pascal

Bliźnięta atakują! Pascal
PASCAL

Inne z kategorii Poradniki i hobby

Kamasutra
Fenix
17,57 zł

Kamasutra

Montessori od narodzin
Bukowy las
Vital Mgła mózgowa
Vital
Męsko żeńska harmonia energetyczna - Hanna Onifade
Studio Astropsychologii
...