Odlotowe pomysły - safi bahcall Poltext
Odlotowe pomysły - safi bahcall Poltext
Odlotowe pomysły - safi bahcall Poltext

Odlotowe pomysły - safi bahcall Poltext

od
47,99 zł

Wyjątkowa promocja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę przygotował TaniaKsiazka.pl w cenie 47,99 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość sklepów internetowych w systemie Docero aby odnaleźć świetną ofertę specjalnie dla Ciebie. Odlotowe pomysły - safi bahcall Poltext Poltext z kategorii biznes, ekonomia kupisz w cenie 47,99 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Przedstawiona cena 47,99 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty (2) ...
 • Cechy:
 • Biznes, ekonomia
 • Poltext
 • 9788380879003
 • miękka
 • Safi Bahcall
 • MT Biznes
 • 472
 • 2020

Opis Odlotowe pomysły - safi bahcall Poltext


Jak to możliwe, że napisana poprzez fizyka książka na temat przemian fazowych stała siębestsellerem sugerowanym przez „Wall Street Journal" i zachwalanym jako biznesowalektura obowiązkowa przez takie sławy jak Malcolm Gladwell, Tim Ferriss czy DanielPink? Sekret tkwi w tym, że Odlotowe pomysły pokazują zaskakujący sposób myślenia otajnikach zachowań grupowych, który stawia pod znakiem zapytania wszystko to, co dotej pory wiedzieliśmy na ten temat.

Safi Bahcall dokonuje niezwykłego mariażu psychologii z fizyką i przedstawia, dlaczegowspaniałe zespoły utrącają perfekcyjne pomysły, w jaki sposób liderzy mogą lokalizować zpozoru szalone koncepcje i wytwarzać na ich bazie technologie będące źródłemnowatorskich produktów lub usług, kiedy mądrość tłumów staje się ich tyranią idlaczego odpowiedzi na te pytania można znaleźć w szklance wody.
Autor proponujezupełnie nowy sposób myślenia i udowadnia, że innowacje pojawiają się wtedy, kiedyludzie stawiają na odlotowe pomysły (loonshots), czyli powszechnie lekceważonekoncepcje, których autorzy są traktowani jak dziwacy. To one w efekcie mogąprowadzić do wybitnych osiągnięć na polu nauki i biznesu (moonshots).Z jego książki dowiemy się, jak kurczaki uratowały miliony istnień ludzkich, skądczerpali pomysły Isaac Newton i Steve Jobs, co mają ze sobą wspólnego James Bond ilek o nazwie lipitor, i co tak naprawdę unicestwiło linie lotnicze Pan Am, firmęPolaroid i chińską dynastię Qing. Odszukamy w niej także polski wątek o MikołajuKoperniku i jego „wariackiej" tezie o krążeniu Ziemi wokół Słońca.Jeżeli interesują cię świeże koncepcje, zwłaszcza te nieszablonowe, lubisz kwestionowaćnormy oraz chcesz otworzyć siebie lub swój zespół na to, co z pozoru wydaje sięniemożliwe, ta książka jest dla ciebie.

***

• bestseller dziennika „Wall Street Journal", a także najlepsza książka biznesowa rokuwedług Amazona, „Financial Timesa", „Forbesa", „Newsweeka", „Strategy + Business",„Washington Post"
• sugerowana poprzez Billa Gatesa, Daniela Kahnemana, Malcolma Gladwella, Daniela Pinka,Susan Cain, Sida Mukherjeego, Adama Granta czy Tima Ferrissa
• była przede wszystkim rekomendowaną książką roku (według dorocznej ankiety przeprowadzanejprzez Agencję Bloomberga wśród dyrektorów generalnych i przedsiębiorców)

***

Safi Bahcall jest aktywny równocześnie w świecie nauki i wynalazków, jak i biznesu, nietylko jako teoretyk, lecz też jako praktyk.
Ukończył z wyróżnieniem studia na wydziale fizyki Uniwersytetu Harvarda, a następniezrobił doktorat na Uniwersytecie Stanforda. Przepracował trzy lata jako konsultant wfirmie McKinsey, po czym założył producenta biotechnologiczną zajmującą się poszukiwaniemnowych leków na raka. Wprowadził ją na giełdę i przez 13 lat był jej dyrektoremgeneralnym.W 2008 roku został uznany przez oddział producenta E&Y w Nowej Anglii za przedsiębiorcęroku w branży biotechnologicznej. W roku 2011 zasiadał w komitecie doradczym ds.nauki prezydenta USA Baracka Obamy, gdzie zajmował się sprawami dotyczącymipożądanych kierunków rozwoju badań naukowych.
Tytuł Odlotowe pomysły. Jak przekształcać pozornie szalone koncepcje w prekursorskie strategie, produkty czy usługi Autor Safi Bahcall Tłumacz Michał Lipa Wydawnictwo MT Biznes EAN 9788380879003 ISBN 9788380879003 Kategoria Biznes,ekonomia,marketing\Biznes ilość stron 400 Format 15.8x23x2.5 cm Rok wydania 2020 Oprawa Miękka ze skrzydełkami Wydanie 1 Waga 0.736 kg

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Odlotowe pomysły - safi bahcall Poltext
Kategoria Biznes, ekonomia
Marka Poltext
ISBN 9788380879003
Oprawa miękka
Autor Safi Bahcall
Wydawnictwo MT Biznes
Ilość stron 472
Rok wydania 2020
Aktualnych ofert 2
Najniższa cena 47,99 zł
Najwyższa cena 51,98 zł
W bazie od 28.08.2020
Data aktualizacji 26.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcja śledzenia historii zmian cen pozwoli Ci podejmować.

Przepraszamy, obecnie brak dostępnych danych na temat historii cen tego produktu.

Recenzje / opinie

Opinia użytkowników jest dla nas niezwykle istotna! Wyślij swoją recenzję tego produktu.

Obecnie nie ma opinii dotyczących Odlotowe pomysły - safi bahcall Poltext. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty w bazie

W cenach propozycji dla Odlotowe pomysły - safi bahcall Poltext Poltext, prezentowanych poniżej, nie uwzględniono ewentualnych kosztów dostarczenia towaru. Przed określeniem, gdzie zrealizujesz zakup, zorientuj się w ocenie firmy oraz dodaj do ceny możliwy koszt wysyłki. Katalog sklepów jest regularnie odświeżana, co kilka minut.

 • Odlotowe pomysły - safi bahcall Poltext (w sklepie TaniaKsiazka.pl)

  Odlotowe pomysły - safi bahcall Poltext Sklep on-line
  ★★★★★
  51,98 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Biznes, ekonomia Poltext

Produkty powiązane

Intryguj - sam horn
Poltext

Inne z kategorii Biznes, ekonomia

Instytut praktycznej edukacji Kto zabiera twoje pieniądze
Instytut Praktycznej Edukacji
Bankowość wczoraj i dziś Białas małgorzata, mazur zbigniew
Białas Małgorzata, Mazur Zbigniew
Współpraca z dostawcami w przedsiębiorstwach społecznie odpowiedzialnych
Wydawnictwo uniwersytetu jagiellońskiego
Nlp w biznesie Helion
Helion
...