Jak się dogadać z nastolatkiem?
Jak się dogadać z nastolatkiem?
Jak się dogadać z nastolatkiem?

Jak się dogadać z nastolatkiem?

19,95 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję ma TaniaKsiazka.pl w cenie 19,95 zł

Przejrzeliśmy wiele sklepów internetowych w naszym systemie aby odnaleźć świetną ofertę dla Ciebie. Jak się dogadać z nastolatkiem? Samo Sedno z kategorii poradniki i hobby kupisz w cenie 19,95 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Pokazana cena 19,95 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Poradniki i hobby
 • 9788366610705
 • miękka
 • Icard Michelle
 • Samo Sedno
 • 264
 • 2021

Opis Jak się dogadać z nastolatkiem?

Jak się dogadać z nastolatkiem? Jest na to jeden prosty i bezusterkowy sposób – po prostu rozmawiając z nim. Bez wygłaszania kazań czy udzielania dobrych rad. Michelle Icard podpowiada, co pomaga rodzicom i dorastającym dzieciom otworzyć się na siebie i prowadzić pogłębioną rozmowę, tak by dzielić się swym doświadczeniem i innym punktem widzenia.

Dzięki zaproponowanemu poprzez autorkę modelowi rozmowy BRIEF rodzice nauczą się pokonywać najczęstsze przeszkody w komunikacji z nastolatkami. Przygotują się do rozmów na drażliwe tematy, takie jak seksualność, impulsywne czy ryzykowne zachowania i korzystanie z internetu czy smartfona.

Dowiedzą się dodatkowo, dlaczego warto rozmawiać z nastolatkami o relacjach, tolerancji, pieniądzach czy wnoszeniu wkładu w życie rodzinne. Wszystkie scenariusze sytuacji i rozmów dotyczą rzeczywistych problemów, z którymi mierzą się współczesne nastolatki i ich rodzice.

Największą jednak korzyścią z treningu przedstawionego w tej książce będzie nie tylko sprawna komunikacja, lecz także umiejętność budowania bezpiecznej więzi i posługiwanie się nowym językiem dopasowanym do potrzeb nastolatka, tak aby zaoferować dziecku realne wsparcie.

Dzięki lekturze książki rodzice: zrozumieją, dlaczego wczesne lata nastoletnie to najlepszy czas na przeprowadzenie kluczowych rozmów dowiedzą się, których tematów nie można pominąć poznają efektywne sposoby na inicjowanie kontaktu, pokonywanie barier komunikacyjnych i nakłanianie do otwartości według modelu BRIEF zyskają solidną wiedzę, jakich zwrotów w rozmowie unikać, a co działa i prowadzi do porozumienia O książce: Podejście Michelle Icard do niełatwych, ale ważnych rozmów z dziećmi, opisane w modelu BRIEF, jest spektakularne, co wydajne.

Wszyscy musimy w pewnym momencie przeprowadzić kilka istotnych rozmów z naszymi dziećmi, a Icard ukazuje nam, jak to zrobić. Amy McCready, założycielka portalu PositiveParentingSolutions.com O autorce: MICHELLE ICARD – jest członkinią zespołu zajmującego się sprawami rodzicielstwa w programie Today i serwisu NBC News Learn oraz autorką książki Middle School Makeover.

Pisała dla „Washington Post", „Chicago Tribune", „The Christian Science Monitor", „Redbook", „Time" i „People". Opracowane przez nią programy kształtowania młodych liderów, Athena’s Path i Hero’s Pursuit, są wdrażane w gimnazjach w Stanach Zjednoczonych, a jej program wakacyjnej szkoły liderów jest realizowany na ponad dwudziestu letnich obozach w całym kraju.

Mieszka z rodziną w Charlotte w Karolinie Północnej. Więcej informacji: MichelleIcard.com.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Jak się dogadać z nastolatkiem?
Kategoria Poradniki i hobby
ISBN 9788366610705
Oprawa miękka
Autor Icard Michelle
Wydawnictwo Samo Sedno
Ilość stron 264
Rok wydania 2021
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 19,95 zł
Najwyższa cena 19,95 zł
W bazie od 14.06.2021
Data aktualizacji 04.03.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania zmian cen pozwala na analizę wartości towaru na przestrzeni czasu.

Przepraszamy, obecnie nie ma dostępnych danych z historią cen Jak się dogadać z nastolatkiem? (Poradniki i hobby).

Recenzje / opinie

Podziel się z innymi swoją opinią o tym produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym użytkownikom.

Nie mamy jeszcze opinii na temat tego produktu. Czy chciałbyś dodać pierwszą recenzję?

Znalezione oferty w bazie

Ceny ofert dla Jak się dogadać z nastolatkiem? Samo Sedno, które są przedstawione poniżej, nie obejmują potencjalnych kosztów przesyłki. Przy wyborze miejsca zakupu, zapoznaj się z reputacją firmy i weź pod uwagę dodatkowy koszt związany z przesyłką. Katalog propozycji cenowych jest stale aktualizowana co jakiś czas, około raz na kilka minut.

 • Jak się dogadać z nastolatkiem? (idź do TaniaKsiazka.pl)

  Jak się dogadać z nastolatkiem? Sklep on-line
  ★★★★★
  19,95 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Poradniki i hobby Samo Sedno

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Jak się dogadać z nastolatkiem?

Inne z kategorii Poradniki i hobby

Brak innych produktów w kategorii Poradniki i hobby
...