Job crafting. nowa metoda budowania zaangażowania i poczucia sensu pracy Wolters kluwer polska sa
Job crafting. nowa metoda budowania zaangażowania i poczucia sensu pracy Wolters kluwer polska sa
Job crafting. nowa metoda budowania zaangażowania i poczucia sensu pracy Wolters kluwer polska sa
Audiobooki Wolters Kluwer Polska SA

Job crafting. nowa metoda budowania zaangażowania i poczucia sensu pracy Wolters kluwer polska sa

49,70 zł

Wyjątkowa okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję ma TaniaKsiazka.pl w cenie 49,70 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość sklepów online w naszym systemie aby odszukać najbardziej korzystną ofertę specjalnie dla Ciebie. Job crafting. nowa metoda budowania zaangażowania i poczucia sensu pracy Wolters kluwer polska sa Wolters Kluwer Polska SA z kategorii audiobooki kupisz w cenie 49,70 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Pokazana cena 49,70 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Audiobooki
 • Wolters Kluwer Polska SA
 • 9788383280325
 • Wolters Kluwer Polska SA

Opis Job crafting. nowa metoda budowania zaangażowania i poczucia sensu pracy Wolters kluwer polska sa

\n\nJob crafting jest metodą rozszerzania zaangażowania pracowników i wspierania ich w budowaniu poczucia sensu pracy. Polega na dokonywaniu poprzez nich fizycznych, a także poznawczych zmian w sposobie realizowania pracy, stosunku do niej lub w relacjach ze współpracownikami.

Ta potwierdzona naukowo koncepcja zyskuje popularność wśród psychologów pracy i praktyków HR w krajach zachodnich, USA i Skandynawii. Autorki opisują sposoby na adaptację narzędzi job craftingu do polskiej kultury oraz wdrażanie ich z sukcesem w firmach.

\n\nW kolejnym wydaniu zaprezentowano m.in.:\n • zalecane działania sprzyjające tworzeniu kultury przekształcania pracy w organizacji,\n • przewodnik, jak krok po kroku przeprowadzić warsztaty job craftingowe, \n • opisy przykładów poręcznego użycia narzędzi job crafting w polskich firmach w formie case study,\n • sposoby na budowanie relacji w zespołach rozproszonych albo pracujących w trybie pracy hybrydowej,\n • rolę wzmacniania zdrowia psychicznego pracowników poprzez profilaktykę wypalenia zawodowego, a także budowanie bezpieczeństwa psychologicznego.

\n\nKsiążka asygnowana jest dla menedżerów i osób zatrudnionych w działach HR. Zainteresuje także psychologów pracy i organizacji.\n Pierwsze wydanie publikacji zostało uwielbiane za najlepszą książkę popularyzatorską w konkursie Polskiego Towarzystwa Psychologii Pozytywnej „Pozytyw" na najlepszą publikację z zakresu psychologii pozytywnej.\n \n „Poszerzone wydanie książki wyśmienicie wpisuje się w aktualne trendy rynku, uwypuklone przez pandemię: konieczność sprężystego podejścia do pracy, ciągłe jej usprawnianie czy trudność w produkowaniu jednego rozwiązania pasującego wszystkim zatrudnionym.

Upodmiotowienie pracowników w kształtowaniu swojej sytuacji zawodowej wydaje się dobrą odpowiedzią na współczesne wyzwania. Autorki zręcznie nawiązują do tej sytuacji i pokazują, jak job crafting może wspomóc organizacje w dzisiejszych czasach".

\n Dr Marta Roczniewska

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Job crafting. nowa metoda budowania zaangażowania i poczucia sensu pracy Wolters kluwer polska sa
Kategoria Audiobooki
Marka Wolters Kluwer Polska SA
ISBN 9788383280325
Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska SA
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 49,70 zł
Najwyższa cena 49,70 zł
W bazie od 25.09.2022
Data aktualizacji 20.04.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania historii cen pozwala na podejmowanie mądrych decyzji o zakupie.

Nie udało nam się uzyskać archiwalnych informacji cenowych dla tego produktu. Spróbuj proszę ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Kupiłeś ten produkt? Napisz, co o nim sądzisz.

Obecnie nie ma opinii dotyczących Job crafting. nowa metoda budowania zaangażowania i poczucia sensu pracy Wolters kluwer polska sa. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty w bazie

Ceny prezentowanych niżej ofert dla Job crafting. nowa metoda budowania zaangażowania i poczucia sensu pracy Wolters kluwer polska sa Wolters Kluwer Polska SA nie zawierają w sobie ewentualnych kosztów pakowania i przesyłki Przed wytypowaniem miejsca, gdzie dokonasz transakcji, zorientuj się w ocenach sklepu i dodaj do tego możliwy koszt przesyłki. Lista ofert jest aktualizowana co jakiś czas, około raz na kilka minut.

 • Job crafting. nowa metoda budowania zaangażowania i poczucia sensu pracy Wolters kluwer polska sa (idź do TaniaKsiazka.pl)

  Job crafting. nowa metoda budowania zaangażowania i poczucia sensu pracy Wolters kluwer polska sa Sklep on-line
  ★★★★★
  49,70 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Audiobooki Wolters Kluwer Polska SA

Produkty powiązane

Prawo do odliczenia vat w świetle orzecznictwa tsue
Wolters Kluwer Polska SA

Inne z kategorii Audiobooki

Dokumentacja medyczna w praktyce lekarza dentysty
Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Internalizm i eksternalizm w metaetyce Wydawnictwo uniwersytetu jagiellońskiego
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
...