Któż z nas nie chciałby przynajmniej od czasu do czasu dokonać w swoim życiu mniej lub bardziej poważnych poprawek, udoskonaleń albo zmian?!
Każdy chciałby. Albo niemal każdy. No w każdym razie wielu, szczególnie wielu. A zmian radykalnych? Zmian totalnych? Zmian wywracających całe nasze mniej lub lepiej, ale jednak poukładane życie „do góry nogami”? też by się kilku znalazło, prawda?
Jesteś wśród nich? Masz ochotę na radykalnie odmienne potraktowanie siebie i swego Losu?
Jeśli tak, to ta książka jest właśnie dla Ciebie. Książka o tym kim jesteś, o tym kim nie jesteś, o tym czego chcesz i czego nie chcesz, i jeszcze także o tym co możesz, a czego nie możesz.
O poznawaniu siebie jest ta książka i nierozpoznawaniu siebie, o zagubieniu i odnalezieniu, o cierpieniu i zaprzestaniu cierpienia.
Taki drogowskaz dla tych, którzy poszukują albo dla tych, którzy nawet nie wiedzą, że warto wyruszyć na poszukiwanie.
To trochę taka domowa apteczka dla Twojego zmęczonego umysłu. Ziołowa miksturka dla rozedrganej psychiki. Lek pierwszego rzutu dla skołatanej duszy.
Któż z nas nie chciałby przynajmniej od czasu do czasu przekonać się samemu, że zmiana jest nie tylko realna, ale także nie wymagająca obfitego wysiłku, dostępna, przyjemna, trwała i przystępna? bez dwóch zdań wielu.
przejrzyj.
Niniejsza książka jest drugą częścią trylogii doskonała Zwyczajność na którą składają się:
(I) Jest dobrze. Książeczka do psychoterapii
(II) Zmiana radykalna. Książeczka do autorefleksji zorientowanej na ponadczasowość
(III) Moc. Książeczka do pierwszej mocy
NOTA O AUTORZE. Bartosz M. Wrona (1968) jest psychoterapeutą i lekarzem-psychiatrą. Jako psychoterapeuta stosuje równocześnie „tradycyjne” metody terapii jak i renomowane, choć mniej popularne, techniki mające swoje korzenie w naukach wschodu (joga w tym zen, afirmacje, medytacje). Człowiek o szerokich, nowych horyzontach i niezwykłym poczuciu humoru, korzystający w swojej praktyce z nauk takich mistrzów jak Osho, De Mello, Tolle. Trylogia nadzwyczajna Zwyczajność stanowi podsumowanie kilkunastu lat Jego pracy w tej dziedzinie.
Pierwsze wydanie tej książki ukazało się w roku 2012 nakładem Wydawnictwa Nowy Horyzont.
Projekt okładki: Karolina Lubaszko.